Świece nie tylko wpływają na nastrój

Swiece_nie_tylko_wplywaja_na_nastroj.jpg

W trakcie każdego relaksującego zabiegu w SPA nie może oczywiście zabraknąć zapachowych i nadających niepowtarzalny nastrój świec. Wydawać by się mogło, że nadanie klimatu poprzez świece to cała ich rola.

Okazuje się jednak, że wśród ofert zabiegowych znajduje się masaż wykonywany świecą. Choć brzmi to dość dziwnie, a może nawet kontrowersyjnie, bo o ile masowanie kamieniami można zrozumieć, to w tym przypadku jest to dość trudne.

Jednak okazuje się, że nie chodzi tutaj o masowanie różnymi świecami powierzchni ciała, tylko o wykorzystanie znajdującego się w świecach wosku. Firmy produkujące preparaty do masażu stworzyły innowacyjny produkt, który staje się bardzo ciekawą formą przyjemnego i odprężającego zabiegu na zakończenie dziennego pobytu SPA, ale również, jako pojedynczy zabieg.

Fenomen tego produktu polega na zastosowaniu w nim specjalnego olejku o wielu właściwościach, w głównej mierze nawilżających i odżywczych. Sam masaż wykonywany może być dowolną techniką, co sprawia, że stosowanie świec jest niezwykle prostym elementem do wprowadzenia go do oferty gabinetu SPA.

Przebieg zabiegu i przygotowanie olejku do tego celu jest niezwykle proste. Klientka rozbierając się do masażu, ma przyjemność rozkoszowania się aromatem zapalonej świecy, która po rozgrzaniu zamienia się w płynną oliwkę, którą polewa się partię ciała objętą masażem.

Wykorzystanie ciepłego oleju bardzo dobrze wpływa na efekt końcowy masażu, jakim jest całkowite odstresowanie i rozluźnienie. .

www.ptasiaostoja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sestamibi © 2020 | Newsphere by AF themes.