Masaże relaksacyjne w czasie dziennego pobytu w SPA

masaze_relaksacyjne_w_czasie_dziennego_pobytu_w_spa.jpg

Dzienny pobyt w SPA oznacza kompleksowe podejście do klienta oraz wykonanie kilku zabiegów obejmujących zarówno twarz jak i ciało. Zabiegi przeprowadzane na ciało to w głównej mierze masaże, ale zawsze połączone z kompleksowym zabiegiem kosmetycznym. Całościowe zabiegi rozpoczynają się zawsze od wykonania gruboziarnistego, najczęściej cukrowego peelingu o przyjemnym egzotycznym zapachu.

Już na wstępie możemy poczuć przypływ dobrej energii. Następnie po zmyciu preparatu pod prysznicem lub przez kosmetyczkę, wmasowywana zostaje specjalistyczna ampułka, którą można wprowadzić przy pomocy aparatury. Po tym etapie przychodzi czas na wykonanie masażu.

Oferta tego typu zabiegów jest tak ogromna, a każdy z masaży ma swoje odrębne właściwości. Jednak niezależnie od tego, czy będą to kamienie, stemple czy Lomi-Lomi, to wszystkie z nich wykazują się niezwykle dobrym działaniem relaksującym i wyciszającym. Aby znaleźć ten odpowiedni dla siebie, należy poznać je wszystkie, wtedy dopiero można wybrać ten swój ukochany.

Z drugiej strony należy pamiętać, że coś, co podobało nam się w zeszłym miesiącu, może nas obecnie drażnić. To nasz organizm tak naprawdę wie, czego aktualnie nam potrzeba, dlatego warto eksperymentować. W trakcie pobytu w SPA, po zakończeniu masażu mamy jeszcze możliwość skorzystania z maski na ciało oraz wmasowania kremu.

Czas oddziaływania maski możemy wykorzystać na wykonanie manicure lub pedicure. W końcu mamy cały dzień dla siebie. .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sestamibi © 2020 | Newsphere by AF themes.