Masaż całego ciała – metoda na odprężenie

Korzystając z oferty zabiegowej łączącej w sobie elementy relaksujące oraz pielęgnacyjne podczas długiego pobytu w dziennym SPA, decydujemy się zawsze na intensywny zabieg twarzy, poprzedzony wykonaniem henny, w trakcie zastygania maseczki wykonujemy manicure, potem zabieg na ciało o silnym działaniu ujędrniającym lub ewentualnie masaż. I właśnie przy tak bogatej ofercie często rezygnujemy z całkowitego masażu,

masaz_calego_ciala_metoda_na_odprezenie.jpgkosztem wykonania tylko częściowego masażu pleców. Okazuje się jednak, że kilka godzin spędzonych w gabinecie oczywiście poprawia nasz wygląd cery, mamy zadbane paznokcie, jednak czegoś nam brakuje. Ponieważ nasze ciało jest tak zaprogramowane, że zbyt długie lenistwo potrafi męczyć, dlatego ja osobiście polecałabym w takim wypadku skorzystać z całkowitego masażu.

Jeżeli nie mamy czasu lub ograniczają nas koszty, to lepiej zrezygnować z zabiegu na ciało, który i tak po pierwszym razie nie przyniesie spektakularnego efektu. Natomiast długi, odprężający i relaksujący masaż całego ciała, przy użyciu ciepłych stempli lub kamieni, będzie idealnym zakończeniem naszego pobytu w SPA. Dokładne rozmasowanie ciała, centymetr po centymetrze, wpływa bardzo pozytywnie na nasze samopoczucie, a uśmiech na twarzy jeszcze bardziej podkreśli efekt nałożonej maski na twarz. Warto pamiętać o tej zasadzie, że jeśli potrzebujemy dnia w ulubionym miejscu kobiet, oznacza to, że jesteśmy naprawdę zmęczone, a rezygnowanie z kompleksowej przyjemności było by dużym błędem.

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sestamibi © 2020 | Newsphere by AF themes.