Kamienie – ciepło zimne oddziaływanie na skórę

kamienie_cieplo_zimne_oddzialywanie_na_skore.jpg

W bogatej ofercie, każdego gabinetu określającego się, jako SPA w żadnym wypadku nie może zabraknąć różnorodnej oferty masaży zarówno na twarz, jak na ciało, wykorzystujących dobroczynne i niezwykle odprężające działanie kamieni.Takie zabiegi to podstawa, każdego kosmetycznego azylu. Spośród najbardziej popularnych, ze względu na bardzo intensywne oddziaływanie na nasze ciało jest wykonanie masażu gorącymi kamieniami.

Oczywiście nie są to zwykłe polne kamienie, tylko specjalnie przystosowane do celów kosmetycznych kamienie bazaltowe, pochodzenia wulkanicznego. Mają one niezwykłe właściwości utrzymywania ciepła i oddawania go na skutek kontaktu z masowaną częścią ciała. Ich gładka powierzchnia pozwala na wykonie bardzo przyjemnego masażu.

Sam masaż rozpoczyna się od rozmasowania ciała metodą manualną, w spokojnym tempie w rytmie relaksujące muzyki. Następnie dokonuje się masażu przy użyciu kamieni, które muszą być odpowiednio podgrzane, w specjalnym urządzeniu. Takim ciepłymi kamieniami, wykonuje się poznaną podczas szkolenia technikę takiego masażu.

Metoda polega na rozmasowywaniu centrów energetycznych, które odpowiedzialne są za odczuwanie relaksu przez nas organizm. Dlatego, aby masaż był skuteczny, należy przestrzegać wszystkich podstawowych cementów. Na zakończenie masażu, kamienie układa się wzdłuż linii kręgosłupa, gdyż tam znajduję centrum energetyczne naszego organizmu.

Jest to bardzo przyjemny masaż, którego oddziaływanie potęguje, odczuwalne ciepło kamieni. .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sestamibi © 2020 | Newsphere by AF themes.