Dzienny pobyt w SPA – niekończące się atrakcje

Typowe ośrodki SPA, oferują swoim klientom formę dziennego pobytu, polegające na wykupieniu jednego z proponowanych pakietów kosmetycznych, które wybierane są według własnego uznania. Zabiegi te są jasno sprecyzowane, ale również odpowiednio modyfikowane do indywidualnych potrzeb cery, czy skóry w poszczególnych partiach ciała.

dzienny_pobyt_w_spa_niekonczace_sie_atrakcje.jpgJak wiadomo do wybory jest wiele kombinacji zabiegowych, pozwalających na wybór dogodnego dla siebie pakietu. Jednak dzienny pobyt w SPA, to nie tylko możliwość skorzystania z wybranych zabiegów kosmetycznych.

Profesjonale duże kompleksy umożliwiają, nieograniczony dostęp do całej strefy basenowej znajdującej się w danym ośrodku. Różnych wielkości baseny, rzeczki, fontanny, hydromasaże, ale również jacuzzi, sauny, jaskinie mroźne oraz groty solne, wszystko jest do dyspozycji.

Jedyne, co nas ogranicza, to zaplanowane zabiegi. Przed rozpoczęciem dziennego pobytu i wybraniu pakietu zabiegowego, zostają ustalone dokładne godzinny wykonania poszczególnych etapów zabiegowych.

Najczęściej wygląda to tak, że rozpoczynamy od jakiegoś zabiegu potem udajemy się na basen, a następnie kontynuujemy pielęgnacje. W ramach wykupionej oferty, mamy możliwość skorzystania z restauracji, ale również otrzymujemy napoje.

Oczywiście każdy z ośrodków SPA ma swoje indywidualnie komponowane oferty uwzględniające różne dodatkowe atrakcje, niemniej jednak taki pobyt to nieporównywalny z niczym relaks i ucieczka od problemów dnia codziennego.

www.bioarea.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sestamibi © 2020 | Newsphere by AF themes.