Ajurweda – najlepszy pobyt w SPA

Niezastąpionym elementem najlepszego pobytu w SPA, jest skorzystanie z masażu opierającego się na zasadach ajurwedy. Ta wywodząca się z Indii technika, jest bardzo popularnym trendem wykorzystywanym w polskich ośrodkach SPA, staje się również motywem przewodnim panującej tam atmosfery.

ajurweda_najlepszy_pobyt_w_spa.jpgWłaściwie nie da się opisać tego, jak bardzo wpływa na nasz organizm, nasze zmysły, odczucia. Te wszechstronnie oddziaływujące bodźce, można zrozumieć tylko poddając się tej przyjemności, jaką jest masaż ajurwedyjski.

Jeśli tylko ją poczujemy, z pewnością będziemy do niej wracać. Dzienny pobyt w SPA to idealny moment na poddanie się kompleksowej terapii z wykorzystaniem tej staroindyjskiej nauki.

Ajurweda to coś więcej niż masaż. Stosowane techniki opracowywania mięśni, klasyczne masowanie ciała, a także masaż nogami czy na dwie ręce.

To również sposób masowania głowy, z bardzo charakterystyczny polewaniem czoła, silnym strumieniem oliwki. Ta specjalna technika polewania ciała oliwką, stanowi kluczowy element wszystkich masaży, w trakcie których wprowadzanie oliwki zawsze wykonywane jest tym ruchem.

Oliwka odgrywa tez bardzo ważną rolę, gdyż są to indywidualnie przygotowywane mieszanki uwzględniające problemy zdrowotne oraz upodobania zapachowe klienta. Ajurweda to metoda relaksacyjna, odchudzająca, łagodząca dolegliwości bólowe, wspomagająca walkę z cellulitem.

Jej oddziaływanie to nie tylko fizyczne właściwości, ale również szeroko pojęta strefa duchowa i psychiczna.

www.elzbietaachinger.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sestamibi © 2020 | Newsphere by AF themes.